محصولات هر کشوری می تواند بیانگر فرهنگ و سطح اجتماعی مردم آن باشد و در این صنعت پوشاک هر کشوری می تواند در این زمینه پیشرو باشد. کشور ما نیز دارای برند های مختلفی در حوزه پوشک می باشد که یکی از آن ها برند کمرون زیگزال نام دارد.

هدف ما از این مطلب آشنایی شما با تاریخچه برند کمرون زیگزال می باشد. کمرون زیگزال برندی خاص از دیار پارس می باشد که می تواند فرهنگ مردم کشورمان را به دیگر کشورها صادر نماید. بنابراین اگر قصد آشنایی بیشتر با این برند را دارید تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

برند کمرون زیگزال

کمرون زیگزال نام برندی فعال در حوزه تولید پوشاک می باشد که از سال ۲۰۰۹ تاسیس شده است. این برند توسط کامران بختیاری تاسیس شده است و توانسته است این روزها طرفداران خاص تولیدات خود را پیدا کند.
کمرون زیگزال را می توان برندی برای افراد خاص و جسور دانست. اگر سری به فروشگاه یا وبسایت کمرون زیگزال زده باشید متوجه خاص بودن محصولات این برند خواهید شد. در طراحی محصولات این برند از استایل های دوران قاجار استفاده های زیادی شده است، علاوه بر طرح رنگبندی بسیار خاصی را می توان در محصولات این برند مشاهده کرد.

نام برند: کمرون زیگزال

موسس: کامران بختیاری

تاریخ تاسیس: ۲۰۰۸

کشور صاحب امتیاز: ایران

حوزه فعالیت: تولید پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه – اکسسوری

کمرون زیگزال را می توان در دسته برند های معدودی دانست که در طراحی های خود سعی بر این دارد که رنگ و بوی فرهنگ ایرانی را در طراحی محصولات خود در نظر داشته باشد. شعار اصلی این برند “You Dream it We Make it” به معنای ” ما رویای شما را به واقعیت تبدیل می کنیم” می باشد.

نکته جالب دیگر در خصوص محصولات کمرون زیگزال این است که تمامی محصولات اش به صورت منحصر به فرد تولید شده است و اگر شما مدلی را خرید کنید، شما تنها خریدار آن مدل هستید. این موضوع توانسته کمرون زیگزال را خیلی سریع در جمع برند های خاص، عضو نماید. اگر بخواهیم به معروف ترین کالکش های مردانه این برند اشاره کرد می توان کالکشن هایی از قبیل باستان، ایران، Prince Of Persia، پرشین، کژوال، کازینو رویال را نام برد.

ایده تاسیس برند کمرون زیگزال

اولین ایده های شکل گیری برند کمرون زیگزال به گفته موسس آن زمانی شکل گرفت کامران بختیاری یک لباس معروف از برند خاصی را خریداری می کند و آنرا طبق سلیقه خود، دستخوش تغییراتی می کند. تغییراتی که در لباس اش می دهد لباس او را چندین برابر زیباتر می کند.
کامران از همان روزها تصمیم به تاسیس برندی شخصی دوزی می گرد و از همان سال مبانی طراحی را در لندن فرا گرفت و توانست برند خود را در همان سال ها در انگلیس به ثبت جهانی رساند.

اکسسوری هایی با سنگ های قیمتی

اکسسوری های تولید شده این برند تنوع چندانی ندارد اما انگشترهای مردانه این برند که با سنگ های قیمتی تزئین شده اند، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. در تمامی انگشتر های کمرون زیگزال، لوگو این برند به طور زیبایی طراحی و حکاکی شده است.

اگر زیبایی قالب انشگتر برای شما اهمیت زیادی دارد، می توانید باخیال راحت به فروشگاه های این برند سری بزنید، زیرا تمامی انگشتر های مردانه این برند دارای حکاکی های ظریف و زیبایی می باشند که می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جلب کنید.

تجربه یک خرید اختصاصی از فروشگاه های کمرون زیگزال

اگر به لباس هایی که تن می کنید، اهمیت زیادی قائل هستید بهتر است سری به فروشگاه های این برند بزنید. زمانی که در فروشگاه های کمرون زیگزال وارد می شوید یک مشاور و یک طراح لباس به شما در انتخاب لباس مشاوره می دهند. در ضمن این امکان برای شما فراهم شده است تا هر کدام از مدل های موجود را به صورت شخصی دوزی شده نیز سفارش بدهید.

طراح حاضر در فروشگاه طبق نظر شما به کمک نرم افزار های گرافیکی تغییرات مورد نظر شما را اعمال و برای خط تولید ارسال می نماید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول