خرید ست ساعت مردانه و زنانه امروزه برای زوج های تازه به خانه بخت رفته و یا زوج های قدیمی کاملا رایج شده است و مردها و زن ها برای نشان دادن تمایل و همپوشانی هرچه بیشتر شریک محبوب زندگی شان علاوه بر خرید ساعت های ست و هماهنگ شده به سراغ خرید لباس هایی هماهنگ نیز می روند.

در مجموع سعی می کنند همه چیز ظاهر خود را همچون باطنشان که با یکدیگر هماهنگ نموده اند، ست کنند. خرید ساعت به خودی خود نیاز به کسب یکسری اطلاعات مهم دارد چه برسد به این که افراد بخواهند به سراغ خرید ساعت های ست مردانه و زنانه بروند. در ادامه این مطلب با مینینیم همراه شوید تا شما را با مواردی ویژه در خصوص خرید این مدل از کالاهای زیبا و جذاب بیش از پیش آشنا نماییم.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید ست ساعت مردانه و زنانه

انتخاب نوع

اولین نکته در خصوص خرید ست ساعت مردانه و زنانه توجه به نوع آن است که برای این منظور باید بگوییم ساعت ها را می توان به دو دسته کلاسیک یا همان عقربه ای و کامپیوتری یا همان دیجیتالی تقسیم نمود که البته معمولا زوج های جوان بر خلاف تمایل شخصی خود به زندگی ماشینی بیشتر تمایل به خرید ساعت هایی ست در کلاس عقربه ای دارند.

تکنولوژی ساخت

نکته دوم برای انتخاب ست ساعت مردانه و زنانه توجه به تکنولوژی به کار رفته در ساخت محصول است. امروزه برای طراحی و ساخت ساعت های مردانه و زنانه از تکنولوژی های الکترونیکی، کوارتز (باتری خور)، خورشیدی، جنبشی و هم‌چنین مکانیکی استفاده می کنند که شما بایستی مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

فرم صفحه

مورد بعدی مربوط به فرم صفحه ساعت زنانه و مردانه شما عزیزان می شود که می تواند از نوع مربعی، مستطیلی، دایره ای، لوزی و هم‌چنین بیضی شکل باشد.

از آنجایی که بیشتر خانم ها علاقه مند به استفاده از ساعت هایی با فرم صفحه لوزی و بیضی شکل هستند و خیلی بستن چنین ساعت هایی بر روی مچ دست آقایان مرسوم نیست، توصیه می کنیم شما هم در خرید خود بیشتر از سه فرم اولی که نام برده شد، استفاده نمایید.

جنس صفحه

حقیقتش را بخواهید جنس صفحه ساعت و توانایی در تشخیص کیفیت آن چیزی نیست که همه خریداران بتوانند از آن سر در بیاورند مگر اینکه خودشان دستی بر آتش این تشخیص کیفیت داشته باشند.

با این حال اما همین که شما بدانید صفحه ساعت مورد نظرتان از شفافیت و استحکام قابل قبول در برابر ضربه و خش برداشتن برخوردار است، برایتان کافی می باشد.

اندازه صفحه

در هنگام خرید ست ساعت مردانه و زنانه حتما به اندازه دست ها و لاغری و پُر بودن مچ دست خود و همسرتان هم توجه داشته باشید و همه چیز را معطوف به کیفیت و زیبایی ساعت های قرار گرفته در جلوی چشمانتان نکنید.

یادتان باشد ساعت های کوچک بر روی مچ های پهن و ساعت هایی با صفحه نمایش بزرگ بر روی مچ های کوچک و باریک، اصلاً جذاب و زیبا نیستند و چه بسا استایل شما را نیز خراب کنند.

جنس بدنه محصول

از دیگر موارد حائز اهمیت در خصوص انتخاب ست ساعت مردانه و زنانه توجه به جنس بدنه محصول است که در این مورد باید بگوییم بسته به سلیقه و نظر شرکت تولید کننده، بدنه ساعت شما می تواند از جنس فلز، استیل، پلاستیک، چوب، رزین و … باشد.

نوع قفل بند

اینکه ساعت زنانه و مردانه کاملا شیک و ست شده شما قرار است به چه صورتی بر روی مچ دست هایتان بسته شود نیز از دیگر نکات قابل توجه و تامل در خصوص انجام فرآیند خرید آن است.

برای این منظور باید بگوییم که ست ساعت مدنظر شما می تواند از قفل کلیپسی،‌ قفل ساده، قفل ضامن دار و حتی قفل دستبندی برخوردار باشد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول