کلاه لبه‌دار که آن را نقابی و یا کلاه کپ نیز می‌نامند یک سایه انداز عالی برای رهایی از نور سوزان آفتاب و مضرا ت آن است، این سایه‌بان از صورت آقایان و خانم‌ها که به لطافت و سلامتی پوست خود اهمیت می‌دهند، محافظت می‌کند.

مانند همه البسه و پوشش‌ها، کلاه کپ نیز از تنوع طرح و رنگ عجیب و غریبی در بازار جهان و طبیعتاً در بازار داخلی کشورمان برخوردار است، بهتر است هر کس دست کم چند نمونه کلاه لبه‌دار در کمد لباس خود داشته باشد تا بتواند به کمک آن‌ها تیپ و استایل دلخواه خود را زده و از منزل و یا محیط کارش خارج شود.

ما دوستان و همراهان شما در مجله اینترنتی مینینیم در نظر داریم شمه‌ای کوتاه اما مفید از ویژگی‌های این کلاه نقا‌بدار را به سمع و نظر تان برسانیم به شرط اینکه حوصله به خرج بدهید و ما را تنها نگذارید.

آیا تا حالا با خود فکر کرده‌اید که چه معیارهایی را باید هنگام انتخاب و خرید کلاه کپ در نظر بگیرید؟

سعی کنید به دنبال خرید کلاه‌های اصل و با کیفیت باشید

همان‌طور که می‌دانید کاربرد و فایده استفاده از این مدل کلاه‌ها ایجاد سایه بر روی نیمه بالای صورت است که تقبلی و یا اصل بودن آن شاید در ظاهر خیلی معلوم و مهم نباشد، اما کیفیت، ماندگاری، سبکی و خنکی جنس به کار رفته در تولید کلاه فوق‌العاده اهمیت دارد.

پس در اولین گام از انتخاب، تلاشتان این باشد که کلاه کپِ اصل را از نوع تقلبی آن تشخیص داده و گونه کیفی و مرغوب آن را بخرید. برای این منظور بهترین راه خرید از فروشگاه‌های معتبر و مراکز فروش آنلاین است، دوخت داخل کلاه که همراه با یک‌سری حروف انگلیسی یا حتی حک شدن آرم برند تولید کننده کلاه است، باید برایتان مهم باشد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول