کفش دامادی به اندازه کت و شلوار دامادی، مهم است. بنابراین هنگام انتخاب کت و شلوار، مدل هایی را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید کفش متناسب با آن را پیدا کنید. کفش های ورنی را می توان برای یک لباس دامادی ساده ترجیح داد. در این مطلب به نکاتی اشاره می‌کنیم که باید هنگام خرید کفش دامادی، در نظر بگیرید.

1) کفش هایی انتخاب کنید که راحتی شما را فراهم کند

همانطور که در فعالیت های روزمرگی خود کفشی انتخاب می کنیم که فعالیت های ما را محدود نکند و راحتی داشته باشد، هنگام انتخاب کفش دامادی نیز این نکته حائز اهمیت است و نباید راه رفتن یا قدم زدن را برایتان دشوار کند. مدل های راحت کفش دامادی به وفور در فروشگاه ها پیدا می شود.

2) کفش دامادی باید تکمیل کننده باشد

اکسسوری های داماد عبارتند از کمربند، دستمال، کراوات یا پاپیون. هارمونی این اکسسوری ها با یکدیگر باعث شیک به نظر رسیدن داماد خواهد شد. اگر امکان دارد، کفش هایی متناسب با رنگ کراوات انتخاب کنید.

3) اهمیت مکان عروسی

همان طور که کفش عروس خانم ها باید متناسب با مکان عروسی باشد، کفش دامادی نیز از همین قانون تبعیت می‌کند. به عنوان مثال کفشی که در فضای باز یا سالن انتخاب می‌شود، متفاوت است. برای عروسی در فضای باز کفش اسپورت می‌تواند مناسب باشد و یا اگر عروسی در تالار برگزار می شود، کفش چرمی و کلاسیک باید مورد استفاده قرار گیرد.

4) انتخاب کت و شلوار

انواع مختلفی از لباس های دامادی موجود است. اگر انتخاب شما تاکسیدو باشد، هماهنگی آن با کمربند حائز اهمیت است. همچنین اگر یک اسموکین انتخاب می‌کنید، پاپیون می‌تواند تکمیل کننده باشد. اگر یک لباس دامادی کلاسیک ترجیح داده شود، کفش های چرمی کلاسیک و یا ورنی گزینه مناسبی است. کت و شلوار اسپورت را می‌توانید به همراه کفش های اسپورت بپوشید.

5) انتخاب رنگ

رنگ کفش داماد لزوماً نباید سیاه باشد. آبی یخی را می توان زیر کت و شلوار رنگ روشن پوشید. هنگام انتخاب رنگ کفش، فصل را نیز در نظر بگیرید. در فصل بهار از رنگ های روشن و در فصل پاییز از تناژ های خاکی استفاده کنید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول