کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما می‌توانید آنها را قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید که بستگی به موارد استفاده از آن دارد. در زیر کارشناسان چی بپوشم لیستی از موارد مهم  کاربرد کانسیلر را تهیه نموده اند. کانسیلر چیست و در چه مواردی باید از کانسیلر استفاده کنیم؟

کانسیلر چیست؟

این محصول آرایشی که با نام تصحیح‌کننده رنگ نیز شناخته می­‌شود، توسط لیدیا الری در سال ۱۹۲۸ معرفی و ساخته­ شد. این محصول برای پوشاندن تیرگی‌های پوست و رفع ایرادات پوستی ساخته شده و بدون غیرطبیعی شدن آرایش، زیبایی صورت را چندین برابر می‌کند. لیدیا شیمی‌دان بود و پس از آزمون و خطای بسیار توانست محصولی طراحی کند که تمام ویژگی‌های مورد نظر او را داشته باشد.

می‌توان گفت کانسیلـر کرم پودر با غلظت بالا است که گودی و سیاهی دور چشم و سایر نقص‌های پوستی را به خوبی می‌پوشاند. امروزه برندهای زیادی به تولید انواع کانسیلـر می‌پردازند. این برندها به صورت مستمر و دائمی می­‌کوشند، تا ترکیبات به کار رفته در محصولات‌شان را به روز کنند و آن‌ها را مطابق با جدید­ترین تکنولوژی‌های دنیا بسازند.

انواع کانسیلر را بشناسید

همان گونه که کمی قبل‌تر اشاره شد، کانسیلرها انواع متفاوتی دارند و در سه دسته کلی طبقه‌بندی می‌شوند. هر کدام از دسته‌های زیر، مزیت و معایب احتمالی خاص خود را دارند که قبل از خرید باید آن‌ها را بدانید.

کانسیلر‌ جامد

این دسته از کانسیلـر، برای محو کردن نقاط نه چندان زیبا، بسیار مناسب است. اما از آن جایی که به سختی مخلوط می‌شوند و روی پوست به خوبی قرار نمی‌گیرند، بیشتر برای نواحی محدود و کوچک کاربرد دارند.

کانسیلر مایع

مطابق انتظارات‌مان، این نوع از کانسیلـر، به علت مایع بودن، توانایی و قابلیت ترکیبی خوبی دارد. در نتیجه، برای اعمال و استفاده در نواحی بزرگ، ایده‌آل شمرده می‌شود.

0 0 votes
امتیاز به این محصول