کت ها یکی از قدرتمندترین و شیک ترین لباس های زنانه است. به خصوص که روزهای زمستانی به پایان می‌رسد و به سمت بهار نزدیک می‌شویم، کت ها به محبوب ترین ها تبدیل می‌شود. اکنون که بهار را کم کم احساس می‌کنیم، وقت آن است که کت ها، کیف های حصیری، لباس های رنگارنگ را از ته کمد لباستان دربیاورید.

شلوار جین یکی دیگر از اجزای مهم استایل های ما است و اگر آن را با کت ترکیب کنیم، ظاهری شیک ایجاد می‌شود. البته نمی توان گفت هر کت را با شلوار جین هماهنگ کرد. بنابراین چند مدل کت به شما معرفی می کنیم که می‌توانید با شلوار جین ست کنید.

1) کت های توییت

کت های توییت، اولین انتخاب خانم هایی است که استایل کلاسیک دارند. امسال دوخت و طرح این کت ها کمی متفاوت تر شده است. ترکیب این کت ها برای ترکیبات کلاسیک ضروری است و آن را می‌توانید با شلوار جین و رنگ های زنده و شاد، یک استایل زیبا ایجاد کنید.

کت های توییت مدت مدیدی است که به لطف برند Chanel (چنل) جایگاه قدرتمندی در زمینه مد داشته است. کت های توییتی هم در فعالیت های روزمرگی هم در مهمانی ها، یک انتخاب عالی خواهد بود.

2) کت های بلیزر

این کت ها، از جنس چرم است و امسال هم جز برترین ها خواهد بود. طرح کت های بلیزر، الهام گرفته شده از دهه نود است. این کت ها در رده استایل های کلاسیک قرار می‌گیرد. هنگامی که کت های بلیزر خود را با شلوار جین ترکیب کنید، یک ترکیب راحت و کاربردی خواهید داشت.

3 ) کت چرمی

این کت ها برای هوای نه خیلی سرد و نه خیلی گرم، مثل پاییز و بهار مناسب است و در کمد لباس آقایان و خانم ها جایگاه ویژه ای دارد. این کت ها برای دوستداران لباس چرم، گزینه ای مناسب است و می توان آن را با لباس های زیادی پوشید.

اگر کت چرم به درستی با لباس های دیگر ترکیب شود، بسیار زیبا به نظر می رسد و اگر هماهنگی مناسب بین لباس ها وجود نداشته باشد، جذاب نخواهد بود. کت های چرمی، امسال همانند کت های بلیزر سبک دهه 90 را منعکس می کند و بسیار پر طرفدار خواهد بود.

4) کت های جین

کت های جین هم در کالکشن های بهاره و هم پاییزه، محبوبیت خاصی دارد و با ایجاد استایل خاص، بسیاری از افراد را به سوی خود جذب می‌کند. یک روش ترکیبی برای استایل کت های جین، استفاده از شلوار جین و کفش های کتانی یا پاشنه بلند است. همچنین می توانید کت های جین را با شلوارهای طرح دار نیز ترکیب کنید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول