در این مقاله ما قصد داریم در ارتباط با یک برند ایتالیایی صحبت کنیم. برند boglioli یک برند تولید ککنده کت و شلوار است که محبوبیت زیادی دارد. این برند بیش از یک قرن دانش خیاطی دارد که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، بنابراین بسیاری از تکنیک های تولید آن ها به روش های سنتی وفادار می ماند.

ایتالیا کشوری است که علاوه بر جذابیت های تفریحی و توریستی مبدا بسیاری از برند های معتبر در دنیا است. این برند ها شامل لباس، کت و شلوار، اکسسوری و موارد دیگر است. کشور ایتالیا از سالیان سال در زمینه کت و شلوار در حال فعالیت است. در این زمینه برند های بسیار معتبری در این کشور آمده و رفته اند اما برخی ها هنوز با قدرت به کار خود ادامه می دهند. یکی از این برند های کت و شلوار که در کشور ایتالیا هست و موضوع امروز ما ( با همکاری افراد ماهر در وبسایت یقه) است برند boglioli نام دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

در ادامه به معرفی این برند خواهیم پرداخت.

برند Boglioli

Boglioli مارکی است که واقعاً به تعریف سبک ایتالیایی کمک کرد. سبک خیاطی Boglioli در اوایل دهه ۱۹۰۰ در برشیا در  ایتالیا متولد شد، به عنوان یک تجارت خیاطی تولید لباس برای مارک های شخص ثالث، چنان مورد توجه قرار گرفت که آن ها شروع به طراحی و تولید لباس های خود کردند. آن ها مجدداً تصور كردند كه “خیاطی” به چه معناست، و در برابر ایده رسمی برند هنگام صحبت از لباس مردانه قرار گرفتند. آن ها کت و شلوارها و کت های اسپرت ساختند که به راحتی و بدون فاصله گرفتن از سنت بسیار متناسب با بدن طراحی شده بودند تا تأثیر عادی بودن خود را از دست بدهند. هنگامی که بوگلیولی از لباس های نرم و خیاطی خود در Pitti Uomo رونمایی کرد، نیویورک تایمز برای توصیف مجموعه عبارت “Luxury Vintage” را ابداع کرد. این برند در زمینه عرضه، مجموعه مدرن، تصفیه شده و پیچیده، تبدیل به برندی  شاخص در مد ایتالیا شد.

این برند بیش از یک قرن دانش خیاطی دارد که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است، بنابراین بسیاری از تکنیک های تولید آن ها به روش های سنتی وفادار می ماند. با این حال، بوگلیولی همچنین با بازآفرینی کلاسیک ها، معرفی تکنیک های جدیدی مانند سبک جدید  لباس و آزمایش ساخت کت های خود برای تولید لباسی که به سبک مردان موج می زند، افتخار می کند. در حقیقت، آن ها مفهوم مردن لباس های قدیمی را به صنعت پوشاک مردانه وارد کردند. رنگرزی پوشاک فرایندی است که در آن قطعه قبل از رنگ آمیزی دوخته و ساخته می شود و در نتیجه ظاهری زیبا و شسته و رفته دارد که ذاتاً نسبت به سایر روش های طراحی پارچه های رنگی آرام تر است.

طراحی شیک و در عین حال متناسب

در ادامه به بررسی ویژگی های طراحی های این برند خواهیم پرداخت.

شاید تعیین کننده ترین جنبه کت و شلوارهای Boglioli ماهیت ساختارشده آن ها باشد. آن ها اغلب بدون خط هستند و از نظر شانه ساخت ظریفی دارند، که به آن ها امکان می دهد همان طور که یک ژاکت کش باف پشمی است با بدن فرد سازگاری و مطابقت داشته باشند. با وجود تناسب آسان، آن ها هنوز هم بسیاری از ویژگی های یک ژاکت ورزشی استاندارد را حفظ می کنند، و آن را به طرحی راحت و در عین حال زیبا در کمد لباس شما تبدیل می کنند.

شانه ناپلئونی روی کت و شلوار بوگلیولی

جزئیات ظریف کت های Boglioli چین هایی است که روی شانه ها دیده می شود، که به شانه ناپلی معروف است. این یک ظاهر خیاطی ایتالیایی است که در نتیجه یک سر آستین کمی بزرگ تر از شانه ایجاد می شود و ظاهری پوکه ای ایجاد می کند. این امکان را برای حرکت بیشتر در بازوها فراهم می کند و درواقع ایجاد  نمادی است که توسط علاقه مندان به سبک ایتالیایی به خوبی شناخته می شود. بوگلیولی به عنوان اصلی برای مردانی تبدیل شده است که عاشق لباس های زیبا هستند اما راحتی و سبک معاصر را می پسندند. آن ها جذابیت جهانی پیدا کرده اند، چه برای آقایی که ظاهری کلاسیک را ترجیح می دهد و چه برای کسی که کمی تجربی تر باشد. به مجموعه Boglioli در سایت های مختلف نگاهی بیندازید و خودتان دریابید که چرا این یکی از محبوب ترین مارک های کت و شلوار است.

کانون توجه Boglioli در Brax

Brax سابقه ای دارد که به بیش از ۱۲۵ سال پیش باز می گردد، اما این مانع از ابتکار عمل در هر مرحله نمی شود. آن ها برای ساخت شلوارهای مرغوب که همیشه تناسب و احساس خوبی دارند، شناخته می شوند، آن ها به پیشرفت مداوم در هر زمینه مد تمرکز دارند و با برند Boglioli در حال همکاری هستند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول