انجام به موقع و اول وقت فرایض دینی از جمله نماز مورد تاکید دین مبین اسلام است، در تعالیم انسان ساز قرآن، توصیه پیامبر مکرم اسلام (ص) و امامان معصوم بر ادای واجبات شرعی به ویژه نماز که شرط قبولی سایر عبادات، اخلاقیات و امور خداپسندانه و خیرخواهانه است، سفارش موکد شده است.

مثل همه واجبات دینی به جا آوردن نماز هم نیاز به یک‌سری مقدمات و لوازم دارد، اگر نگوییم مهمترین آن‌ها تشخیص و تعیین قبله است، دست کم باید قبول کنیم که قبله یکی از مهمترین پیش نیازهای اقامه نماز است.

شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد در محل و مکانی قرار گرفتید که می‌بایست برای ادای فریضه نماز قبله را تعیین کنید ولی این کار قدری برایتان سخت بوده است.

ما مسلمانان چه در داخل کشور و چه در سفرهای خارجی خود گاهی اوقات با مشکل پیدا کردن قبله برای ادای فرضیه الهی؛ یعنی نماز روبرو می‌شویم و در نهایت بر اساس قول و حرف متدینین و اهل معرفت موفق به پیدا کردن قبله برای خواندن نماز خود می‌شویم.

در حالی که می‌توان این مشکل و چالش را با تهیه یک قبله‌نمای دقیق بر طرف کرد و با به همراه داشتنِ آن بدون دغدغه و با خیالی راحت نماز، این واجب شرعی و عینی را به جا آورد.

قبله نما در حقیقت وسیله‌ای است جمع و جور که شما می‌توانید به کمک آن در هر کجای این عالم خاکی که باشید، مسیر اقامه نمازتان که رو به سمت کعبه یعنی خانه حق پروردگارمان است، پیدا نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید یک قبله نمای کیفی و دقیق مجله اینترنتی مینینیم را تا پایان این بحث همراهی نمایید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول