انتخاب صحیح مدل مو می‌تواند تاثیر بسزایی بر افزایش زیبایی چهره شما داشته باشد. برای انتخاب یک مدل موی متناسب با چهره‌تان باید اجزای صورت‌تان را به خوبی بشناسید. طبیعتا مدل مو برای پیشانی بلند متفاوت از مدل موی متناسب برای پیشانی کوتاه است.

اگر پیشانی بلندی داشته باشید حتما برایتان سوال است که چگونه می‌توانید پیشانی بلندتان را بپوشانید. در این مطلب راهنمای شما خواهیم بود. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا 7 مدل مو برای پیشانی بلند به شما معرفی کنیم.

یکی از ساده‌ترین و بهترین مدل‌ها برای پوشاندن پیشانی بلند، بستن موها از کنار سر می‌باشد. در این مدل مو، موهایتان را به نوعی روی پیشانی بکشید که به خوبی بلندی پیشانی‌تان را پوشش دهد. میتوانید کنار موهایتان را گوجه‌ای و یا دم اسبی ببندید.

موی موج دار

این مدل مو تنها برای بانوانی که موی بلند دارند و به دنبال مدل مویی برای کوتاه‌تر دیده شدن پیشانی‌شان هستند، جوابگو است. موهایتان را باز بگذارید و کاملا پراکنده به روی شانه‌های خود بریزید تا بلندی پیشانی‌تان کمتر به چشم آید و چهره‌تان جذاب‌تر دیده شود.

اگر موهای صافی نداشته باشید و به دنبال راهکاری برای کوتاه‌تر دیده شدن پیشانی خود باشید، موهای کوتاه تا روی شانه یک مدل مو برای پیشانی بلند بانوان هستند. دقت داشته باشید که قد موها دقیقا تا روی شانه باشد تا جذابیت شما بیشتر شده و بلندی پیشانی‌تان به‌خوبی پوشش داده شود.

0 0 votes
امتیاز به این محصول