همه ما موی خوش حالت و صاف را دوست داریم، اما موی نرم و نازکی که روی سرمان بخوابد را اصلا! اما به این زودی از خودتان متنفر نشوید! خوشبختانه این مساله با کوتاهی و استایل مناسب، قابل حل است و جای نگرانی ندارد. برای اینکه تغییر قابل توجهی روی چهره‌تان ایجاد کنید، کافیست خواسته قلبی‌تان را زیر پا بگذارید و کمی هم به نکات این مقاله توجه کنید! امروز ما قصد داریم به شما بگوییم موی کوتاه را چگونه کوتاه کنید یا مدل دهید، تا پرپشت و زنده به نظر برسد و مدل مو مناسب برای موهای کم پشت و نازک را به شما معرفی خواهیم کرد. با چی بپوشم همراه باشید.

مدل‌ موی کوتاه، مناسب برای موهای کم پشت و نازک

موی موج‌دار طبیعی

برای اینکه موهایتان به طور طبیعی تابدار و زیبا برسد، کافیست این مراحل را در خانه انجام دهید:

  • موهایتان را با شامپو (ترجیحا بدون نرم کننده) بشویید.
  • با درجه حرارت بالا موهایتان را خشک کنید.
  • محلول آب و نمک دریایی را روی موهایتان اسپری کنید.
  • در مرحله آخر هم با دست، موهایتان را مچاله کنید.

 

مدل مو کوتاه و پیکسی (نامرتب)

اگر موی کوتاه و پسرونه خیلی بهتان می‌آید، این مدل ارزش امتحان کردن را دارد. هم چهره‌تان خاص به نظر می‌رسد، هم موهایتان به ظاهر پرپشت‌تر می‌شود.

مدل موی رو به عقب

وقتی موهایتان را رو به عقب می‌دهید، هم استایلتان خاص‌تر می‌شود، هم موهای نازک و نرمتان روی سر نمی‌خوابد. مهم‌ترین مزیت این مدل مو این است که به‌راحتی و به‌سرعت می‌توانید آن را در خانه درست کنید.

مول مو کوتاه و صاف

یکی از بهترین مدل‌های متناسب با موی نرم و نازک، موی صاف است. کافیست با یک برس بزرگ و گرد، موهایتان را سشوار بکشید، سپس آن را اتو بکشید. به همین راحتی می‌توانید به یک مدل موی بسیار زیبا برسید.

مدل مو فرق کج موجدار

اگر مدل فرق وسط، موهای شما را نارکتر نشان می‌دهد، فرق کج باز کنید و طبق مراحلی که بالاتر گفتیم، آن را موجدار کنید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول