اگر شما هم که طرفدار پر جنب و جوش و پر و پا قرص کمپانی ابر قدرت آدیداس (Adidas) هستید، پیشنهاد می‌کنیم اخبار جدید این برند رو از دست ندید! بهترین کفش اورجینال ZX برند ادیداس در راه است…

The adidas ZX 8000 “Out There

در طی هفت سال گذشته، برند ورزشی آدیداس به تنهایی و همکاری مشترک با ستارگانی همچون فارل ویلیامز (Pharrell Williams) و کانیه وست (Kanye West)، اقدام به اصلاح تولید کتونی‌های ورزشی و چرمی خود کرد که در ابتدا مختص به ورزش‌هایی چون بسکتبال و تنیس بودند. با این وجود، این کتونی‌ها توجهات زیادی را به سوی خود جلب کردند به صورتی که باعث شد دیگر کفش‌های کلاسیک این برند نادیده گرفته شوند. با اینکه مجموعه کتونی‌های اورجینال آدیداس زد ایکس 8000 کمی ناشناخته بود اما توجه طرفداران قدیمی و طرفداران جدید این برند را به خود جلب کرد.

آدیداس به عنوان معرفی یک سری مجموعه جدید از کتونی‌های اورجینال خود، کالکشن کفش‌های “out there” را در چندین جفت تولید کرد که هم اصالت کتونی‌های این برند را حفظ کرد و هم ویژگی‌های مدرن بودن! این کفش با تلفیق رنگ سبز تیره و طراحی ظاهری ببری و  برچسب‌هایی با مضمون “London”، “Paris”، “1989”، “Adidas Torsion” و “91074” دیزاین شده است.

 

با اینکه این نوشته‌ها یادآور شهرهای اروپایی می‌باشند، اما این کتونی بیشتر در نیویورک و لس آنجلس خواهان پیدا کرده است. بر روی قسمت زبانه کفش نیز کیف کوچکی قرار داده شده که میتوان به راحتی آن را از کفش جدا کرد. این جیب کوچک دارای یک جفت بند اضافه نارنجی رنگ در خود می‌باشد که با استفاده از آن میتوانید استایل ظاهری کتونی خود را تغییر دهید. در بین تمامی رنگ‌های استفاده شده در آدیداس زد ایکس 8000، رنگ سفید و قهوه‌ای لایه میانی و زیره کفش ترکیب رنگ کتونی را کامل کرده اند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول