کمربند زنانه یک اکسسوری مهم است که تاثیر زیادی در خوش اندام به نظر رسیدن شما خواهد داشت. برخلاف آنچه تصور می شود کمربند فقط مخصوص آقایان نیست و خانم ها هم می توانند با استفاده از کمربندهای مناسب استایل خود را ارتقا ببخشند. اما چه کمربندهایی مناسب استایل و اندام شما هستند؟ حداقل به چند کمربند نیاز دارید؟ حداکثر چند کمربند برایتان کافی است؟ چه مدل ها و رنگ هایی بخرید؟ چگونه و با چه لباس هایی آن ها را استفاده کنید؟ این مطلب را با عنوان راهنمای خرید کمربند زنانه بخوانید تا پاسخ سوال های فوق را پیدا کنید.

ما به شما بهترین کمربندها با مناسب‌ترین قیمت‌ها را پیشنهاد می‌کنیم؛ اما پیش از انتخاب بهتر است که راهنمای کامل ما را مطالعه کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید و از خریدتان راضی باشید.

راهنمای خرید کمربند زنانه

کمربند (Belt) روی مهم ترین بخش اندام یعنی تنه تاکید می کند. محلی که کمربند روی آن قرار می گیرد می تواند تاثیر شگرفی روی چگونه دیده شدن اندام شما دارد. پس انتخاب کمربند مناسب و استفاده درست آن یکی از راه های نجات شما است. از آنجایی که بسیاری از خانم‌ها از کمربند استفاده نمی‌کنند ممکن است در انتخاب و خرید مدل مناسب خود دچار اشتباه شوند. در هنگام خرید کمربند لازم است که جنس کمربند، سایز کمربند، استایل و مدل و رنگ کمربند را در نظر داشته باشید. کمربندهای پهن برای لباس‌های غیر رسمی مناسب هستند ولی کمربندهای باریک کلاسیک‌تر هستند. بهتر است یکی از این دو نوع کمربند را در رنگ‌های خنثی و مشکی تهیه کنید تا بتوانید با اکثر لباس‌های خود این کمربندها را ست کنید.

خرید کمربند زنانه بر اساس فرم اندام. چه کمربندی بخرم؟

چه بخواهید مد روز به نظر برسید چه هدفتان فقط تغییر دادن یک استایل ساده است یک کمربند به تنهایی می تواند آن را برایتان انجام دهد و به چیز دیگری نیاز ندارید. اگر فقط دو کمربند لازم داشته باشید یکی کمربند پهن و دیگری کمربند باریک است. کمربند پهن با تقسیم کردن کمر یک سیلوئت زیباتر برای اندام شما می سازد. کمربند باریک بهترین انتخاب برای تبدیل یک استایل ساده مثل کت و شلوار به یک استایل خاص و هوشمندانه است. این دو نوع کمربند بیش از انواع دیگر استفاده می شوند چون ساده و کلاسیک هستند و مثل بیشتر کمربندها خیلی توی چشم نمی زنند. برای انتخاب یک کمربند مناسب بهتر است فرم اندام خود را نیز در نظر بگیرید، زیرا هر نوع کمربند برای یک فرم اندام خاص طراحی شده است. هدف اصلی ما از به کاربردن کمربند در استایل معمولا باریک نشان دادن کمر و ایجاد تناسب اندام است. اگر بالاتنه بلندی دارید می‌توانید از هر دو مدل کمربندها چه باریک و چه پهن استفاده کنید ولی اگر بالاتنه شما کوتاه است بهتر است فقط از کمربندهای باریک استفاده کنید. اگر اضافه وزن دارید و میخواهید شکم شما کوچکتر به نظر برسد از کمربندهای رنگ تیره استفاده کنید.

راهنمای خرید کمربند زنانه : سادگی برابر است با تازگی و خلاقیت

کمربندهای ساده و بدون طرح و با رنگ های خنثی به کمربندهایی با طرح های شلوغ ارجحیت دارند چون زمان ندارند و در هر شرایطی می توان از آن ها استفاده کرد پس اگر محدودیت بودجه دارید به یک یا دو کمربند ساده با رنگ های سالید مثل مشکی، آبی تیره، قهوه ای و … اکتفا کنید.

راهنمای خرید کمربند زنانه : سایزبندی کمربند زنانه 

سایز کمربندهای زنانه به طول کمربند بستگی دارد و بر اساس اینچ و سانتی متر دسته بندی می‌شود. خانم‌هایی که در نظر دارند کمربند مورد علاقه خود را اینترنتی بخرند باید با نحوه سایزبندی کمربندها آشنایی لازم را داشته باشند. به طور مثال برای سایز خیلی کوچک معمولا طول کمربند بین ۲۴ تا ۲۶ اینچ است، کمربندهای ۳۲ تا ۳۴ اینچ برای سایز مدیوم مناسب است. سایز بزرگ کمربندها ۳۶ تا ۳۸ اینچ هستند. حتما قبل از خرید کمربند زنانه، دور کمر را ۵ سانتیمتر بزرگ‌تر بگیرید تا از اندازه بودن کمربند خود اطمینان داشته باشید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول