آدری هیپبورن یکی از زیباترین زنان تاریخ هالیوود به حساب می‌آید و استایل و زیبایی او الگوی افراد بسیاری در سراسر دنیا بوده است. این که او برای زیباتر شدن از چه راه‌هایی استفاده میکرده و راز زیبایی او چه بوده، بارها مورد بحث قرار گرفته است. میکاپ آرتیست و پسر او نیز در جاهای مختلف در رابطه با راهکارهای او نکته‌هایی را بیان کرده‌اند. در ادامه این مطلب با چی بپوشم همراه باشید تا 7 راز زیبایی آدری هیپبورن را با شما در میان بگذاریم.

به گفته پسر آدری هیپبورن، یکی از اصلی‌ترین دلایل زیبایی این بازیگر، نوشیدن آب زیاد و سیراب نگه داشتن پوستش بوده است. آدری هیپبورن پوستی شفاف و بسیار زیبا داشت. بدون شک یکی از اصلی‌ترین دلایل داشتن چنین پوستی، مراقبت صحیح از آن بوده است.

اگرچه در زمان آدری هیپبورن، داشتن ابروهای بسیار پهن و پرپشت، چندان مد نبود، اما آدری هیپبورن از قدرت ابروهای پهن آگاه بود و معمولا از یک مداد ابروی قهوه‌ای برای حالت دادن به ابروهایش استفاده میکرد. امروزه نیز بسیاری در تلاشند ابروهایی شبیه او داشته باشند.

آدری هیپبورن پوست خشکی داشت و معمولا از روغن‌های مختلفی برای نرم‌تر کرن آن استفاده می‌کرد. اما به گفته خودش بهترین راهکارش برای درمان خشکی پوست، گذاشتن ماست یونانی به مدت نیم ساعت در روز روی صورتش بوده است.

به گفته میکاپ آرتیست آدری هیپبورن، پیش از استفاده از ریمل برای مژه‌های آدری هیپبورن و بعد از استفاده از آن، مژه‌های این بازیگر زیبا با یک موچین از هم جدا میشدند تا هر تار مژه کاملا از هم فاصله داشته و پرحجم‌تر دیده شوند. همین روش باعث میشد چشمهای خیره‌کننده‌تر شوند.

کسانی که در حوزه بازیگری فعالیت میکنند معمولا گریم‌های سنگینی را روی صورت خود تحمل می‌نمایند و پوست آن‌ها بیشتر از سایر افراد در معرض آسیب است. آدری هیپبورن بلافاصله پس از اتمام فیلمبرداری، میکاپ و گریم خود را با آب و صابون میشست تا پوستش سالم بماند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول