هامتو (هومتو/ هوموتو/ همتو/ هاموتو ) HUMTTO یک مارک تجاری در فضای باز است که در سال 1985 میلادی در ایالات متحده آمریکا متولد شده است. این اولین مارک خارجی است که مد آمریکایی و چینی را در محصولات خود ادغام می کند. محصولات هامتو (هومتو/ هوموتو/ همتو/ هاموتو ) HUMTTO در دهه 1960 میلادی در صنعت کفش سازی تصفیه می شود و با تکمیل فناوری جدید قرن بیست و یکم ترکیب زیبایی و کاربردی را تکمیل می کند.

این نیازهای افراد 25 تا 40 ساله را که به دنبال آزادی و اصالت هستند برآورده می کند و لباس های مرسوم در فضای باز را برای صاحبان لباس شکل می دهد. هنر هامتو (هومتو/ هوموتو/ همتو/ هاموتو ) HUMTTO ، به عنوان یک مارک تجاری قوی، حرفه ای، با نگرش و بی نظیر مد در فضای باز، به هر آرزویی اختصاص داده شده است. طبق نظرسنجی انجام شده توسط انجمن ورزش آمریکا در سال 2016 ، HUMTTO برترین مارک ورزشی در فضای باز در اروپا و ایالات متحده است. HUMTTO اکنون وارد 45 کشور و منطقه در سراسر جهان شده است.

طبقه بندی کفش در فضای باز

کفش پیاده روی
این کفش عمدتا برای سفرهای کوتاه خارج از زمان فقط یک یا دو روز طراحی شده است، مناسب برای کمپینگ در فضای باز، زمین محیط خیلی پیچیده ای نیست. طراحی این کفش ها با راحت تر، نرم تر، تنفس و غیره مشخص می شود، اما کف مقاومت در برابر سایش در کفش های پیاده روی کمترین است. این کفش ها از پوست گوسفند و مواد چرم مصنوعی، زیره هایی با مواد پلاستیکی، کفش هایی با نفوذپذیری خاصی از مواد الیاف شیمیایی، پایین تر ساخته شده اند. مناسب برای فعالیت های پیاده روی مسطح، یک روزه و سبک وزن، حتی در کوهستان، فضای زمین مسلماً مسطح است. از آنجا که پارچه GORE-TEX به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، حتی در کفش کوهنوردی در هوای بارانی و برفی، فرد را در یک محیط مرطوب قرار می دهد تا از خشک و راحت بودن پا اطمینان حاصل کند.

کفش های کوهستانی
برای فعالیت های کاملاً کوهستانی به مدت دو یا چند روز ، حتی منطقه فعالیت مستقیماً به منطقه کوهستانی زیر خط برف منتهی می شود، برخی از محصولات مارک دار حتی می توانند فعالیت های کوهستانی را در منطقه خط برف انجام دهند و علی رغم آب و هوای بد فوق العاده عملکرد خوبی دارند. تجهیزات کوهنوردی که بیشتر برای کوهنوردان میان رده طراحی شده اند ، نسبت به کوهنوردان کوتاه مدت دارای مقاومت خوبی در برابر سایش هستند اما برای مسافت های کوتاه تا متوسط طراحی شده اند، نوع کوه بسیار پیچیده ای نیست. این چکمه ها از چکمه های چرمی پوست گوسفندی یا نازک پوست گاو، چکمه های پلاستیکی سخت یا ویبرام، چکمه هایی با پوست گوسفند نرم یا GORE-TEX  ، FIRST-TEX و سایر مواد ساخته شده اند، به کمک به وسط ارتفاع هدف می آیند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول