شرکت پاتن جامه در سال 1373 توسط گروهی از مهندسان و سرمایه‌گذاران افتتاح شد و خود را به عنوان یک برند مد و فشن مطرح ساخت. بررسی تاریخچه برند پاتن جامه نشان می‌دهد که کمک گرفتن از متخصصان صنعت پوشاک و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن برای راه‌اندازی شرکت تا چه اندازه بر روی شناخته شدن برند تاثیرگذار است.

جالب اینجاست که بیش از ده سال طول کشید تا شرکت پاتن جامه بتواند برندسازی کرده و خود را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان پوشاک در ایران مطرح کند. در حال حاضر نیز مدیران پاتن جامه با توسعه و تکمیل سایر خطوط تولید، گامی مهم در صنعت پوشاک ایران برداشته‌اند و از این طریق با استخدام بیش از 600 نفر به کاهش بیکاری کمک کرده‌اند.

این برند در ابتدا فقط به تولید لباس‌های جین و شلوارهای کتان می‌پرداخت؛ چراکه تکنولوژی آن‌ها ساده‌تر بوده و طرفداران بیشتری نیز داشتند. اما با گذشت زمان و تغییر سلیقه‌ها شاهد ورود محصولات متنوع به فروشگاه‌های پاتن جامه بودیم که در نهایت به افزایش فروش و سود نهایی شرکت منجر شد.

از جمله محصولات این برند می‌توان به انواع مانتو، پیراهن، شلوار مردانه و زنانه، تیشرت‌های نخی و پنبه‌ای، سویشرت، پالتوهای پاییزی و زمستانی و لباس‌های راحتی اشاره کرد. علاوه بر آن، کفش‌های پاتن جامه نیز به عنوان یک برند معروف در بازار شناخته می‌شوند که از طراحی به‌روز و جذابی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است که در سال‌های اخیر، تولید محصولات چرمی و پشمی در پاتن جامه شدت گرفته است. این محصولات از نظر طراحی، نوعی ترند روز پوشاک هستند که خریداران بسیاری دارند. به عنوان مثال، پالتوهای پشمی و کیف و کفش‌های چرمی این برند یک گزینه‌ی ایده‌آل برای مصرف‌کنندگان محصولات ایرانی است.

دلایل موفقیت برند پاتن جامه در صنعت مد و پوشاک

هر پیشرفت و موفقیتی بدون دلیل به دست نمی‌آید! بنابراین، برای پیشرفت و توسعه کسب و کار در صنعت پوشاک نیز باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت. نتایج بررسی‌های ما نشان می‌دهد که داستان موفقیت این برند را می‌توان در چند مورد خلاصه کرد که عبارتند از:

  •  استفاده از تجهیزات پیشرفته برای تولید پوشاک

شرکت پاتن جامه به منظور افزایش کیفیت محصولات خود از تجهیزات اروپایی استفاده می‌کند. نوع ساختار و طراحی این تجهیزات به گونه‌ای است که سرعت تولید نیز به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند. البته باید گفت که در سال‌های اخیر بسیاری از این دستگاه‌ها در داخل ایران بومی سازی شده و قابلیت استفاده پیدا کرده‌اند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول