تاریخچه برند ونس ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را جزئیاتی در خصوص چگونگی تاسیس این برند قدرتمند و محبوب در حوزه تولید کفش های کتانی آشنا کنیم.

برند ونس یک شرکت آمریکایی فعال در حوزه پوشاک می باشد که به صورت تخصصی در امر تولید کتانی و کفش های خیابانی فعالیت می کند و کفش های این برند بسیار محبوب می باشند.

شرکت ونس که در سال ۱۹۶۶ به صورت شراکتی توسط توسط پل ون دورن، گوردون لی، جیمز ون دورن، تأسیس شد، در حال حاضر توانسته بخش مهمی از بازار فروش کفش های کتانی را به دست آورد که در ادامه قصد داریم به چگونگی آغاز این مسیر بپردازیم.

تاریخچه برند ونس Vans:

برند ونس در شانزدهم مارچ سال ۱۹۶۶ توسط سه برادر تاسیس شد. مکان اولیه کارگاه تولیدی ونس در شرق کالیفرنیا واقع بود. در ابتدا نام این شرکت لاستیک سازی دوران ونس بود که بعد ها با شراکت برادر ها تنها به اسم فامیلی شان یعنی “ونس” تغییر نام یافت.

محصولات برند ونس بعد از آغاز به کار توانست بسیار مورد توجه قرار بگیرد و در فروش موفق عمل نماید. در آن زمان تنوع مدل های کفش های ونس بسیار محدود و تنها سه مدل مختلف موجود بود که بین ۲٫۴۹ دلار و ۴٫۹۹ دلار آمریکا بود.

نام برند: ونس Vans

نام موسس: به صورت شراکتی

کشور صاحب امتیاز: آمریکا

سال تاسیس: ۱۹۶۶

محل تاسیس: کالیفرنیا – آمریکا

حوزه فعالیت: تولید کفش های کتانی، کفش های اسنوبورد و پوشاک اسپرت

این برند فعال در حوزه پوشاک، محصولاتی همچون، تی شرت، هودی، شلوارهای جین، کلاه های اسپرت، جوراب و کفش های خیابانی و کتانی تولید می کند که در میان اعم محصولات بند ونس، کفش های کتانی شان بسیار معروف و محبوب می باشد.

محبوبیت این برند در میان مردم تا حدی رسیده بود که بسیاری از محصولات مشابهه این برند به صورت تقلبی از سوی تولیدی های غیر رسمی به بازار عرضه شد.

پس از ۵۱ سال فعالیت، مقر اصلی شرکت ونس از شرق کالیفرنیا، در کاستا مسا مستقر شد.

فروش برند ونس به یک شرکت بانکی:

برند ونس با موفقیت در حال پیشرفت بود که در سال ۱۹۸۸ مدیران شرکت تصمیم گرفتند تا شرکت vans را به ارزش ۷۴٫۴ میلیون دلار به یک شرکت بانکی واگذار کرد.

پس از واگذاری برند vans به یک شرکت بانکی، فعالیت این برند به شدت کاهش یافت اما در سال های ۱۹۸۹مالکان جدید برند تصمیم گرفتند تا فعالیت شرکت را از سر بگیرند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول