خواندن تاریخچه برند های قدرتمند در حوزه پوشاک، همیشه یکی از کارهای مورد علاقه فعالان و علاقه مندان این حوزه بوده که می تواند بسیار جذاب و آموزنده نیز باشد.

به همین دلیل در مجله کاریزما کالر بخشی تحت عنوان آشنایی با برند های پوشاک وجود دارد که در آن به  تاریخچه و چگونگی تاسیس برند های مطرح حوزه پوشاک می پرردازیم که در این مطلب نوبت به بررسی تاریخچه برند میو میو رسیده است و قصد داریم تا شما عزیزان را با این برند قدرتمند و محصولات اش آشنا کنیم.

از این رو اگر شما نیز علاقه مند به دانستن تاریخچه برند های پوشاک هستید، تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

برند میو میو:

برند میو میو را می توان یکی از برند های زیر مجموعه برند پردا دانست، زیرا که این برند تسط میوچا پرادا در سال ۱۹۹۳ در شهر میلان ایتالیا تاسیس شد. در حالیکه سال های زیادی از تاسیس این برند نمی گذرد، اما با توجه به تجربه موسس آن در مدیریت برند پرادا، توانسته در همین مدت کم نیز به موفقیت های چشم گیری برسد و سهمی مناسبی از بازار را در اختیار خودش داشته باشد.

گفته می شود که نام این برند از بخشی اول نام موسس آن یعنی “میوچا پردا” تاثیر گرفته است.

این برند در حال حاضر محصولات بسیار متنوعی را بوتیک های بسیار لوکسی به فروش می رساند و سعی دارد در آینده ای نزدیک خود را همتراز برندهای لوکس جهان ببیند.

نام برند: میو میو MIU MIU

نام موسس: میوچا پرادا

تاریخ تاسیس: ۱۹۹۳ میلادی

کشور صاحب امتیاز: ایتالیا

محصولات: کیف های زنانه، اکسسوری و لباس های زنانه

برند میو میو، یک برند فعال در حوزه تولید و فروش پوشاک بانوان است که محصولات خود را با کیفیت بالا و همچنین قیمت بالایی ارائه می دهد که موجب شده است به برندی لاکچری تبدیل شود و تنها افراد مرفع جامعه توان خرید محصولا آن را داشته باشند. میو میو توانسته است که مصحولات خود را به کشورهایی نظیر ایتالیا، آمریکا، فرانسه، مکزیک، سوییس، چین استرالیا و ژاپن صادر کند و بخشی از بازار پوشاک این کشور ها را در اختیار خود بگیرد.

محصولات برند میو میو:

همنانطور که اشاره کردیم، برند میو میو در حوزه پوشاک بانوان فعالیت می کند و به صورت دقیق تر به تولید محصولاتی همچون کیف زنانه، عطر، اکسسوری های زنانه و پوشاک زنانه می پردازد.
عینک ها و کیف های دستی این برند، جزء محصولات شاخص اش به حساب می آید که طرفداران بسیاری نیز دارد.

 

مسئولیت های اجتماعی برند میو میو:

یکی از خصوصیات برند های مطرح و بزرگ، پرداختن به مسئولیت های اجتماعی است که در آن بخشی از درآمد مجموعه صرف امور خیریه یا حقوق بشری و محیط زیست می شود.

این برند ایتالیایی نیز در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت هایی داشته است که از شاخص ترین آنها می توان به حمایت از حقوق زنان اشاره کرد. در سال ۲۰۱۲ این برند اسپانسر فیلم کوتاهی شد که موضوع درباره آن زنانه برجسته و موفق جهان بود.

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول