تاریخچه برند مایکل کورس موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما را با این برند معروف که به تولید اکسسوری های خاص می پردازد، آشنا کنیم.
بسیاری برند مایکل کورس را با ساعت های فوق العاده گران قیمت اش می شناسند اما این برند آمریکایی در زمینه های دیگری همچون: تولید عینک های طبی و آفتابی، جواهرات، کفش نیز مشغول می باشد. برای آشنایی بیشتر با این برند و موسس آن تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا با این برند بیشتر آشنا شوید.

 

برند مایکل کروس چگونه تاسیس شد؟

برند آمریکایی مایکل کورس در سال ۱۹۸۱ در شهر نیویورک فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. نام این برند الهام گرفته از نام طراح آن، یعنی آقای مایکل کورس می باشد. این برند معروف در بسیاری از شهر های صنعتی و پیشرفته جهان دارای شعبه می باشد و محصولات خود را به مشتریان اش ارائه می دهد.
مایکل کورس در سال ۱۹۹۷ با راه اندازی یک خط تولید کوچک شروع به تولید لباس های زنانه کرد و در این زمینه نیز موفق عمل کرد تا اینکه در سال ۲۰۰۲ توانست خط تولید اش را گسترش دهد و به سراغ تولید لباس های مردانه رفت تا سهم بیشتری از بازار را در اختیار بگیرد.

نام برند: مایکل کورس

موسس برند: آقای مایکل کورس

سال تاسیس: ۱۹۸۱

محل تاسیس: نیویورک – آمریکا

حوزه فعالیت: تولید عینک های طبی و آفتابی، جواهرات، کفش و لباس های زنانه

کشور صاحب امتیاز: آمریکا

در گام بعدی مایکل کورس توانست تولید کیف و کفش های زنانه را آغاز کند. کیف و کفش های مایکل بسیار باکیفیت و البته با قیمت بالا روانه بازار می شدند و تنها افراد خاصی توانایی تهیه این محصولات را داشتند.

زندگی نامه موسس برند مایکل کورس

آقای مایکل کورس در سال ۱۹۵۹ رد جزیره لانگ واقع در شهر نیویورک متولد شده و از همان سنین کودکی به دنیای مد و فشن علاقه مند بوده است. دلیل علاقه زیاد او شاید مادرش بوده است که در آن زمان به حرفه مدلینگ مشغول بوده است.
یکی از نکات جالب زندگی او، طراحی لباس مراسم ازدواج دوم مادرش بود که در سن ۵ سالگی انجام داد. او در سال ۱۹۷۷ با استعداد خاصی که در این حوزه داشت وارد موسسه فشن و تکنولوژی نیویورک شد.

علاقه بسیار زیاد وی به طراحی لباس منجر شد تا او در زیر زمین خانه اش کار طراحی لباس را شرو کرده و پس از مدتی به فکر مکانی برای فروش آن ها بیافتد. او توانست صاحب یک فروشگاه را راضی کند تا محلی کوچکی را برای محصولات اش اختصاص دهد تا آن ها را به فروش برساند.
در همان سنین نوجوانی استعداد اش توسط داون ملو ( ریس بخش مد برگ دورف) کشف و پیشنهاد همکاری به بلند مدتی را به مایکل داد. اما این همکاری با ورشکستگی این برند در سال ۱۹۹۳ قطع شد.

در سال ۱۹۹۷ مایکل با راه اندازی یک خط تولید ارزان قیمت توانست پایه ریزی تاسیس برند خود انجام دهد. در همان سال به ترتیب پوشاک مردانه، کیف و کفش زنانه و اکسسوری های مختلف به خط تولید مایکل کورس اضافه شد.
در سال ۲۰۱۱ آقای مایکل کورس با لانس لیپر ازدواج کرد. عجیب است اگر بدانید که او یک همجنسگرا می باشد.در سال ۲۰۱۴ طبق گزارش معتبری ثروت شخصی اش بیش از یک میلیارد دلار براورد شده است.

 

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول