تاریخچه برند لافارر ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با برندی ایرانی و با کیفیت در حوزه تولید لوازم آرایشی آشنا کنیم.

برند لافارر که از جمله برند های تاسیس شده توسط لابراتوار دکتر کامکار می باشد، سالهاست که در حوزه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند و توانسته است محصولات خود را علاوه به بازار داخل، به بازارهای خارجی نیز عرصه کند.

در ادامه همراه ما باشید و با این برند پرآورازه ایرانی آشنا شوید.

تاریخچه برند لافارر

لابراتوار بین المللی و تحقیقاتی دکتر کامکار که یکی از پیشگامان صنعت آرایشی و بهداشتی کشورمان می باشد، بیش از یک صده می باشد که در حال فعالیت در حوزه تولید و فروش لوازم آرایشی می باشد و تا کنون توانسته است علاوه بر تامین نیاز داخلی، محصولات خود را به دیگر کشور ها نیز صادر نماید. امروزه کشورهای همسایه، کشوره های حاشیه خلیج فارس، آفریقا و اروپای شرقی از مهم ترین مشتریان خارجی محصولات برند لافرا می باشد.

بینانگذار این برند با کیفیت ایرانی، دکتر محمد کمکار می باشد که فارغ التحصیل رشته داروسازی داشنگاه تهران در سال ۱۳۵۴ می باشد.

دکتر محمد کامکار تنها موسس برند لافار نیست، بلکه او موسس برند های دیگری به نام دفلی و جوجو نیز می باشد که آنها نیز برند های بسیار موفقی می باشند.

نام برند: لافارر

نام موسس: محمد کامکار

تاریخ تاسیس: پاییز سال ۱۳۸۳

کشور صاحب امتیاز: ایران

حوزه فعالیت: تولید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی

محصولات برند لافارر یکی از با کیفیت ترین محصولات داخلی در حوزه لوارم آرایشی می باشند و با توجه به اینکه در داخل کشور تولید می شود، قابلیت رقابت با برخی محصولات خارجی را در خصوص کیفیت و قیمت دارا می باشد.

محصولات این برند را می توان همتراز با استاندارد های روز اروپا دانست، زیرا که در مراحل تولید محصولات لافارر از تکنولوژی روز اروپا مورد استفاده قرار می گیرد و متخصصین با تجربه ای مراحل مختلف کار را به صورت دقیق زیر نظر می گیرند.

محصولات برند لافارر:

محصولات برند لافارر دارای تنوع زیادی می باشد و می تواند نیاز های هر فردی را در حوزه مراقبت از پوست و مو رفع کند.

در دسته محصولات مراقبت از پوست لافارر، می توان به محصولاتی همچون انواع تغذیه کننده پوست،کرم های مرطوب کننده، نرم کننده های پوست، محصولات مراقبی، ضد التهابی، ضد حساسیستی پوست و محصولات تنظیم کننده چربی پوست اشاره کرد.

در حوزه محصولات مراقبت از مو نیز برند لافارر سبد کاملی را ارائه داده است که از جمله آنها می توان به شامپوهای ضد ریزش، درخشان کننده مو؛ ضد موخوره، محافظت از مو، ضد شوره، باز کننده گره مو، شامپوهای مراقبت کننده پس از رنگ کردن مو و… اشاره کرد.
محصولات مراقبت از مو لافارر برای نیاز های مختلف افراد با موهای معمولی، چرب، خشک، آسیب دیده و نازک رفع می کند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول