در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از برند های معروف ترک در حوزه پوشاک به نام دیفکتو بپردازیم و به شما عزیزان را با تاریخچه برند دیفکتو آشنا کنیم. دیفکتو یا دفکتو نام برندی است که در حوزه تولید پوشاک، کیف ، کفش و اکسسوری فعالیت می کند. این برند ترک تبار در سال ۲۰۰۳ تاسیس شده است و در حال حاضر دارای چندین شعبه م باشد.
برای آشنایی بیشتر با این برند، تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

برند دیفکتو

مجموعه تولید های دیفکتو در ابتدا کار خود را با تولید پارچه آغاز کرد و در این زمنیه نیز بسیار موفق بود. اما خواسته حیقیقی مدیران این برند خاص، ورود به بازار فروش و تولید پوشاک و اکسسوری های آن بوده است.
برخی سال تاسیس این برند را ۲۰۰۳ می دانند اما فعالیت رسمی آن در سال ۲۰۰۴ با افتتاح یک شعبه در استانبول آغاز شد.شعار این برند همیشه ” مقرون به صرفه بودن و در دسترس بودن ” می باشد.

نام برند: دیفکتو

تاریخ تاسیس: ۲۰۰۴

محل تاسیس: استانبول

کشور صاحب امتیاز: ترکیه

حوزه فعالیت: تولید پوشاک، کیف و کفش، اکسسوری

این برند دارای بیش از ۳۰۰ شعبه در کشور ترکیه و ۱۶ شعبه در سراسر جهان می باشد که نشان از محبوبیت محصولات این برند در داخل و خارج ترکیه دارد.

دیفتکتو از سال ۲۰۰۴ با تولید کالکشن های معتدد برای پوشاک آقایان و بانوان برنامه ریزی داشت و با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شد. از همین رو، ده سال یعنی سال ۲۰۱۴ خط تولید این برند به تولید لباس های بچه گانه نیز اختصاص یافت و امروزه شاهد کالکشن های بچه گانه دیفکتو نیز هستیم.

با توجه به تولیدات این شرکت تعداد کارخانه های تولید علاوه بر استانبول در شهر های دیگر ترکیه نیز آغاز به فعالیت کرده است در حال حاضر این شرکت دارای ۵ کارخانه تولیدی در کشور ترکیه است که با وجود این تعداد باز هم پاسخگوی نیاز تولیدی این شرکت نیستند، از این رو فرایند تولید محصولات توسط تعداد بسیار زیادی از تولیدکننده ‌های داخلی و چند کشور دیگر نیز انجام می شود که این برای شرکت دیفکتو بسیار ایده ال است.

لوگو برند دیفکتو

لوگو این بند در واقع یک لوگوتایپ یا همان لوگو نوشتاری می باشد. در خصوص مفهوم این لوگو می شود اینگونه توضیح داد که رنگ سورمه ای به معنای جذب اعتماد مشتری و رنگ سبز آن نیز به معنای تایید آن می باشد. کاربرد دو مثلث رو به جلو نیز بیانگر پیشرفت و حرکت رو به جلو می باشد. همچنین قرارگرفتن دو مثلق در کنار هم به گونه ای است که شکل D را تداعی می کند.

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول