تاریخچه برند استی لادر ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با این برند قدرتمند در حوزه لوازم آرایشی آشنا کنیم. استی لادر، نام پر آوازه در حوزه تولید و فروش محصولات آرایشی و زیبایی می باشد که در سال ۱۹۴۶ در شهر نیویورک تاسیس شد که امروزه با در اختیار داشتن فروشگاه های متعدد، خطوط تولید پیشرفته و کارشناسانی مجرب، توانسته به برندی محبوب در میان دیگر برند های لوازم آرایشی تبدیل شود.

برای آشنایی بیشتر با این برند، تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

برند استی لادر:

همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد، این برند در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد، اما در واقع این آغاز همکاری استی لادر با همسرش بود. در آغاز این همکاری، برند استی لادر تنها به تولید چند محصول محدود مانند روغن پاکسازی پوست، لوسیون پوست، کرم چند منظوره روغنی، و برخی دیگر کرم های پوستی می پرداخت.

پس از مدتی که تولید محصولات به روال شد، اولین فروشگاه محصولات این برند در همان شهر نیویورک تاسیس شد و توانست سود خوبی را نصیب این برند نماید. از محل سود فروش و تولید محصولات، لادر توانست خط تولید محصولات خود را متنوع تر کند و سبد کامل تری را به بازار ارائه دهد.

حدود پانزده سال بعد از راه اندازی برند، یعنی حدود سال ۱۹۶۰، استی لادر تصمیم گرفت تا اولین گام خود را در مسیر ساخت یک برند بین المللی بردارد و در این گام، اولین فروشگا خود را در پایتخت انگلستان تاسیس کرد و در عرض کمتر از یکسال نیز دفتر فروش آنها در هنگ کنگ افتتاح شد.

نگاهی به زیر مجموعه ها استی لادر:

در سال ۱۹۶۴، برند استی لادر که حالا بسیار قدرتمند بود، به فکر طراحی و راه اندازی یک شرکت تولید عطر افتاد و اقدام به افتتاح شرکتی به نام آرامیس کرد. اولین نام این محصول نیز به نام همین برند، یعنی آرامیس ناک گذاری شد.

اما، آرامیس تنها برندی نیست که توسط استی لادر تاسیس شده است، بلکه یک لابراتوار عطر دیگر نیز در سال ۱۹۶۸ تاسیس کرد تا قلمرو استی لادر در حوزه تولید عطر قدرتمند تر شود. البته در کنار تولید عطر، این برند ها محصولات مراقبت از پوست تخصصی آقایان را نیز تاسیس کرد.

دیگر مجموعه هایی که توسط استی لادر تاسیس شده است:

  • تأسیس شرکت آرایشی مک (MAC cosmetics) در سال ۱۹۹۴
  • تأسیس برند بابی براون (Bobbi Brown) در سال ۱۹۹۵
  • تولید عطر تامی (Tommy Hilfiger) و توسعه محصولات آرایشی در سال ۱۹۹۵
  • آغاز به کار شرکت آرایشی جین (Jane cosmetic) در سال ۱۹۹۷
  • تأسیس شرکت اودا (Aveda) در سال ۱۹۹۷
  • تأسیس شرکت عطر و آرایشی دونا کاران (Donna Karan) در سال ۱۹۹۷

مصحولات استی لادر:

این برند قدرتمند توانست در سال ۱۹۸۰، به عنوان سومین شرکت بزرگ فعال در حوزه لوازم آرایشی معرفی شود. شاخص ترین محصولات این برند، عطرها و مرطوب کننده های لب می باشد که طرفدران بسیاری در میان خانم ها دارد.

در کنار آن، کرم های آرایشی و مراقبتی تخصصی آقایان و خانم ها نیز، در سبد محصولات این برند جای دارد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول