پیش از هرچیزی، نکات ارائه شده در خصوص ست کیف و لباس زنانه نیاز به دنبال کردن ترندهای روزانه و ماهانه دارد. البته که فروشگاهی که بتواند این لوازم را در اختیار ما بگذارد کمتر پیدا می شود و امروزه با خوشحالی می توانیم بگوییم صنعت چرم سی سی، به یکی از پیشروهای این موضوع در ایران تبدیل شده است.

 کیف های تیره

تنها پوشیدن لباس خوب در ایجاد استایل زیبا، کافی نیست و هماهنگی آن با سایر لوازم ها بسیار مهم است. البته هماهنگی بین رنگ ها هم اهمیت دارد. رنگ خاکی و شتری می تواند با یکدیگر اشتباه گرفته شود. برای حل این مشکل بهتر است از کیف های قهوه ای رنگ و کوچک استفاده کنید زیرا ایجاد ترکیب مناسب با این رنگ بسیار راحت تر خواهد بود.

بسیاری از خانم ها می دانند که کیف مشکی می تواند با اکثر لباس ها مطابقت داشته باشد اما رنگ قهوه ای نیز بسیار کاربردی است. یک کیف قهوه ای را می توانید در ایجاد بسیاری از استایل ها به کار ببرید. کیف های قهوه ای نه تنها با لباس های رنگ های رو‌شن بلکه با لباس های تیره هم هم می تواند ترکیب شود.

کیف های قهوه ای سمبل قدرت هستند. می‌توانید رنگ های خاکی و شتری را در کیف های خود انتخاب کنید که رنگ های بسیار جذاب و زیبا هستند. این رنگ ها با لباس های سبز و آبی بسیار جذاب خواهد شد.

2) کیف های مناسب برای لباس های روشن

سفید یک رنگ مقدس است و همچنین بهترین رنگ، برای ایجاد جلوه ای متفاوت برای زیبایی ظاهری شما است. هنگامی که می‌خواهید از لباس سفید استفاده کنید، بهتر است رنگ کیفتان نیز روشن باشد. به عنوان مثال رنگ سفید با زرد روشن، بنفش روشن یا صورتی کاملاً متناسب است و به شما جلوه ای گرم و ملایم می بخشد.

3) کیف مناسب برای لباس هایی با تناژ قهوه ای

انتخاب رنگ کیف مناسب با لباس هایی که در تناژهای قهوه ای هستند، شاید کمی سخت به نظر برسد اما چند توصیه برایتان داریم که کار شما را راحت می‌کند. اگر تمایل به ایجاد سبک دخترانه دارید، کیف سفید بهتر است. برای داشتن ظاهری پر انرژی، کیف قرمز مناسب است. استفاده از کیف های شطرنجی و دارای بافت متفاوت به همراه لباس های قهوه‌ای، می تواند ایده ای منحصر به فرد باشد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول