هر ساله با برگزاری هفته های مد در نیویورک، لندن، میلان و پاریس، مد روز تعیین می‌شود و سپس وارد بازار شده و به دست مردم می‌رسد. امسال هم لباس های برتر و مخصوص بهار و تابستان 2021 جذابیت های خاصی خواهد داشت. به خصوص هفته مد پاریس همه ساله دنیای مد را تحت سلطه خود قرار می دهد. در این مطلب به لباس هایی اشاره می‌کنیم که در بهار و تابستان باعث جذابیت هرچه بیشتر شما خواهد شد.

1) همه چیز چرمی خواهد بود

مرسوم ترین لباسی که اکثرا از آن در فصل زمستان استفاده کردیم، لباس های چرمی است که در فصل بهار امسال هم با آن روبه رو خواهیم بود. در بهار امسال، دامن چرمی ، کت و شلوار چرمی، نیم تنه ها و کفش های چرمی بسیار مورد توجه خواهند بود. رنگ چرم ها مهم نیست و می‌توانید از همه رنگ در کمد لباستان داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که یکی از رنگ های سال را انتخاب کنید.

2) لباس های خالدار

این لباس ها از گذشته تا کنون همیشه جز محبوب ترین پارچه ها در دنیا است و جز طراحی هایی است که هیچگاه از مد نمی افتد. لباس های خالدار در فصل بهار و تابستان همچنان با ما خواهند بود. شما می توانید لباس های خالدار را نه تنها در رنگ های سیاه و سفید بلکه در رنگ های در نئون خنثی استفاده کنید.

3) آستین های پفی

آستین های پفی یکی از برترین های فصل بهار و تابستان خواهد بود. اگر قبلاً از این نوع لباس ها تهیه کرده اید، باید بگوییم انتخاب شما درست است. این لباس ها به استایل شما قدرت می بخشد.

اگر تمایل دارید سبک های مختلفی را امتحان کنید، لباس های دو رنگ را دوست خواهید داشت. به عنوان مثال دامن، پیراهن و تی شرت های دو رنگ را می توانید با لباس های دلخواه دیگر ترکیب کنید. این لباس ها علاوه بر زندگی روزمرگی، هنگام شرکت در جلسه های کاری باعث شیک و جذابیت هرچه بیشتر شما خواهد شد.

5) لباس های بژ و راحت

بارانی ها به یکی از مدرن ترین لباس ها تبدیل شده است و امسال هم در فصل بهار هم شما را از باد های بهاری محافظت می‌کند و یک استایل زیبا برای شما ایجاد می‌کند. داشتن بارانی در برابر شرایط جوی غیر منتظره به ویژه در بهار، ضروری است.

0 0 votes
امتیاز به این محصول