هیچ چیز بهتر از یک بارانی مردانه نمی تواند سبب در امان ماندن شما آقایان شیک پوش و خوش استایل در فصول بارشی کشورمان شود. البته امروزه از بارانی‌ها تنها برای این منظور استفاده نمی کنند و آن‌ها با توجه به جنس و مواد استفاده شده در ساختار خود همچون یک پوشش گرم زمستانی برایتان کاربرد خواهند داشت.

برای خرید بارانی مردانه باید به یکسری نکات هر چند جزئی اما مهم توجه نمایید. در این خصوص خیلی لازم نیست به سراغ سایت‌های مختلف فروشگاهی بروید، تنها کافی است تا انتهای این مطلب از مجله اینترنتی مینینیم همراه باشید.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید بارانی مردانه

سایز مناسب از فاکتورهای مهم بارانی محسوب می‌گردد

اولین نکته در خصوص خرید بارانی مردانه توجه به انتخاب یک سایز مناسب از این مدل پوشاک مردانه برای شما آقایان شیک‌پوش و خوش‌سلیقه می باشد. در این خصوص باید هم به اندازه مناسب آستین‌های بارانی با اندازه دست هایتان و هم به بلندی آن توجه لازم را داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید نیم بوت مردانه

معمولا آستین‌های یک بارانی به سبب وجود لباس‌های گرم زیرین آن باید از پهنای بیشتری به نسبت دیگر البسه زمستانی برخوردار باشد، پس به این مورد هم گوشه چشمی داشته باشید.

به جنسی که بارانی مردانه از آن تهیه می‌شود دقت نمایید

نکته دوم برای انتخاب بارانی مردانه توجه به جنس پارچه آن است. در این خصوص اغلب افراد عاشق خرید بارانی‌های نخی هستند. البته ناگفته نماند که تولید کنندگان برای دوخت یک بارانی از متریال دیگری همچون: پلی استر، چرم و حتی ابریشم نیز استفاده می کنند.

به خاطر داشته باشید، بارانی لباسی است که با عبور قطره‌های باران از روی خود مانع از خیس شدن لباس‌های زیرین و هم‌چنین نفوذ سرما به داخل بدنتان می گردد، پس حتما در هنگام خریدتان به جنس آن توجه لازم را داشته باشید.

از توجه به کیفیت دوخت لباس زمستانی خود غافل نباشید

از دیگر نکات حساس در انتخاب و خرید یک بارانی مردانه توجه به کیفیت دوخت آن می‌باشد. ما مینینیمی‌ها توصیه می کنیم حتماً در هنگام تحویل و یا پرو لباس درزها و محل دوخت و اتصال قسمت‌های مختلف بارانی را بررسی و کنترل کنید که از کیفیت بالای دوخت در این نواحی اطمینان حاصل نمایید.

یادتان باشد قرار است شما در فصول سرد و دارای رطوبت بالا از بارانی خود استفاده کنید که به همین منظور است که کیفیت دوخت لباس بایستی برایتان حائز اهمیت باشد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول