داستان پیش رو، بهانه‌ای است برای تعامل و آشنایی‌های ژرف‌تر با شما مخاطبان عزیز «چرم مشهد»؛ شمایی که در طول 23 سال گذشته همواره در کنار ما بوده‌اید و همچون دوستانی صمیمی و دلسوز پابه‌پای ما تا امروز آمده‌اید.هدف از انتشار این داستان این است که با شما به گفت‌وگو بنشینیم؛ گفت‌وگو درباره دیروز، امروز و آینده برندی که بزرگ‌ترین مجموعه تولیدی محصولات چرمی در ایران است و این موفقیت را مدیون همراهی شماست. در ادامه درباره تاریخچه «چرم مشهد» صحبت میکنیم، با مهندس مصری، مدیر عامل «چرم مشهد»،گپ کوتاهی زده‌ایم. انتشار این داستان را به مناسبت 23 سالگی چرم مشهد انجام می دهیم و آن را نقطه آغازین فعالیت‌های بزرگ‌تر، عمیق‌تر و تازه‌تر در صنعت چرم در سراسر کشور و خارج از کشور می‌دانیم. مثل همیشه همراه‌مان بمانیدو بدانید این همراهی مهم‌ترین دارایی «چرم مشهد» است.

 

این کارخانه‌ عشق می‌سازد

«چرم مشهد» با ایده تولید شکل گرفت و مهم‌ترین رکن تولید، کارخانه است. به همین دلیل، کارخانه «چرم مشهد» در همان ابتدای کار براساس آخرین استانداردها شکل گرفت و به مدرن‌ترین دستگاه‌ها مجهز شد.این کارخانه به همت جناب آقای مهندس حمیدی (بنیانگذار هلدینگ مشهد) در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع و کارخانه با زیربنایی 12 هزار متر مربعی ساخته شد.تعداد کارکنان چرم مشهد در طول این 23 سال حدود 10 برابر شده است که آن را مدیون همراهی شما هستیم که توانستیم در کنار یکدیگر به اشتغال فرزندان ایران زمین کمک کنیم.

 

همه مشغول کارند

برای تولید یک محصول باکیفیت چرمی گروه‌ها، متخصصان و افراد زیادی در مجموعه «چرم مشهد» مشغول کارند. بخش تولید چرم و طراحی و دوخت محصول در کارخانه انجام می‌شود. اما کارخانه فقط شامل این دو بخش نیست. اگر بخواهیم دقیق‌تر از بخش‌های مختلف کارخانه «چرم مشهد» نام ببریم باید از واحد چرم‌سازی، واحد دوزندگی، واحد اداری، واحد خدمات پس از فروش، واحد فنی، واحد کنترل کیفی، واحد انبار و واحد مدیریت یاد کنیم.

 

مجموعه کاملی از دستگاه‌های مدرن

تولید محصول باکیفیت بدون داشتن دستگاه‌های مجهز و مدرن غیرممکن است. به همین دلیل، در کارخانه «چرم مشهد» از بهترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های چرم‌سازی و دوزندگی استفاده می‌شود. در واحد چرم‌سازی از بهترین دستگاه‌های ایتالیایی استفاده می‌شود که جزو بهترین دستگاه‌های چرم‌سازی در دنیا هستند. همچنین در واحد چرم‌سازی به‌طور مستمر دستگاه‌ها به‌روز می‌شوند تا محصولات «چرم مشهد» براساس تازه‌ترین استانداردهای روز دنیا تولید شوند. در واحد دوزندگی نیز چرخ‌های دوزندگی از کشور آلمان تهیه شده‌اند که در تولید، این نوع دستگاه‌ها در دنیا بهترین است. علاوه بر دستگاه‌های دوزندگی، فعالیت‌هایی نظیر ورقه کردن، نازک کردن، پانچ کردن و … نیز با دستگاه‌های تمام‌اتوماتیک انجام می‌شود. هم چنین چرم مشهد متخصصان و مهندسین  خود را جهت شرکت در دوره ها مختلف جهانی و نمایشگاه های بین المللی اعزام می نماید تا در تمامی حوزه ها از علم روز بهره گیرد و خدمات بهینه ای را به مشتریان خود عرضه کند.

 

کارکنان متخصص و دلسوز

هر کارخانه‌ای هر چقدر هم بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌های دنیا را داشته باشد، بدون داشتن کارکنان دلسوز، متخصص و مسئولیت‌پذیر کاری از پیش نمی‌برد. کارکنان «چرم مشهد» در این صنعت زبان‌زد هستند چراکه با اهداف و باورهای این مجموعه آشنایند و در عین حال، در محیطی سالم، پرانرژی و متفاوت کار می‌کنند. از تعامل بی‌نظیر «چرم مشهد» با کارکنان آن همین بس که حدود 90 درصد کارکنان کارخانه «چرم مشهد» از ابتدای کار در این مجموعه مشغول به فعالیت بوده‌اند، بسیاری از پرسنل واحد چرم‌سازی در همین کارخانه بازنشسته شده‌اند و بسیاری از کارکنان واحد دوزندگی تا 2 سال آینده بازنشسته می‌شوند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول