آرایش هر فردی بسته به نوع صورت او و البته شخصیتش می‌تواند متفاوت باشد. پس برای اینکه بدانید چه ارایشی برای صورت شما مناسب است، در مرحله اول لازم است فرم صورت خود را به درستی بشناسید و در مرحله بعد می‌توانید از ویژگی‌های شخصیتی‌تان، که به ماه تولدتان نیز مرتبط است، کمک بگیرید.

در ادامه این مطلب با توجه به ویژگی‌های شخصیتی هر ماه، آرایش یکی از سلبریتی‌ها را به شما پیشنهاد داده‌ایم تا با کمک آن‌ها بتوانید آرایش مناسبی را برای خود انتخاب نمایید. پس در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

بانوان متولد فروردین، دوست ندارند زمان زیادی را صرف آرایش صورت خود کنند. از همین رو بهترین انتخاب برای آن‌ها آرایش ساده و استفاده از رژ لب قرمز برای جلب توجهات به سمت لب‌های آن‌هاست. اگر متولد فروردین هستید، رژلب قرمز و خط چشم نازک اما واتسون مناسب شماست.

معمولا بانوان متولد اردیبهشت، باهوش، آرام و خونسرد هستند. تمام این ویژگی‌ها را می‌توانید در میکاپ‌های هیلی بیبر نیز بیابید. اگر متولد اردیبهشت هستید، مانند هیلی بیبر می‌توانید از سایه‌های خاکی‌رنگ و همچنین رژلبهایی با رنگ‌های طبیعی و رنگ لب استفاده کنید.

زنان متولد خرداد نمی‌توانند یک نوع سبک آرایش خاص را دنبال کنند و مدام به دنبال تغییر و امتحان میکاپ‌های مختلفند. ریانا از آن دسته سلبریتی‌هایی است که با نهایت جسارت، انواع میکاپ را امتحان می‌کند. اگر متولد خرداد هستید، مانند ریانا، سبک آرایش‌های مختلف را امتحان کنید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول